אתרים וגופים פרטיים 


אתרי כיף ופורטלים
אתר המלצות המאפשר רישום וחיפוש המלצות על כל נושא המלצה
פורטל ישראלי בו תמצאו כל מה שרציתם במקום אחד, הורדות, סרטים מרתקים, שידורים חיים, תמונות, כתבות, חדשות ועוד
אילה
רשימות של כלי רכב ונכסי נדל"ן מכינוס נכסים.
הצפיה דורשת רישום בתשלום.
כונס נכסים
אתרי רשום - קישורים ואינדקס אתרי רשום ליסטה
בלוג שנון ופיקח. מחבר האתר, צלם בשם דייויד פרידמן שופע רעיונות נהדרים והרהורים, והוא נחמד מספיק על מנת לשתף אותם עם כולנו. הלהיטים כוללים "המדריך של Google Maps למכסחי השדים", וסדרת הוידיאו "60 שניות בחייו של..", והתוספת ל-Firefox הנקראת Uncensor the Internet.
Ironic Sans

האתר הזה משלב את הכיף החטטני של חיטוט במדפי הספרים של החברים שלכם, עם הכיף האנטי סוציאלי של להישאר בבית ולא להצטרך ללכת אליהם. האתר הזה לא רק מאפשר לכם לדעת כמה רומנים של רם אורן יש לכם, אלא גם מכיר לכם אנשים עם חוש טעם דומה לשלכם.
Goodreads

זהו אתר לחיפוש אנשים שנותן תוצאות חיפוש מרשתות חברתיות אחרות (MySpace, LinkedIn, Bebo ואחרות), בשילוב תוצאות מאתרים אחרים בהם משתמשים עורכים פרופילים פומביים, יחד עם תוצאות מהרשת כולה. תוכלו גם ליצור פרופיל Wink משלכם אם תרצו לשנות את מה שהאחרים רואים כשהם עורכים חיפוש על השם שלכם, או שאתם יכולים פשוט ל
Wink
בניית אתרים
האתר הזה עוקב אחר מקורות API חופשיים ברשת. כששירות כגון Google Maps או Flickr פותח את ה-API שלו, האתר הזה הוא אחד המקורות הטובים ביותר למציאת תוספות חדשות או בניית תוספות בעצמכם.

ProgrammableWeb

הכניסו את כתובת ה-URL שלכם (ואת אלו של המתחרים שלכם) לאתר הזה והוא ייתן לכם פידבק בסיסי על איך האתר מתפקד ובאלו אזורים הוא יכול להשתפר. זו דרך חינמית לקבל עצות לשיפור האתר והכנסתו למנועי חיפוש, מה שיכול להעלות את התנועה באתר באופן משמעותי.

 

Website Grader


זהו אתר חיפוש המשלב תוצאות מ-Google, Yahoo!, ו-MSN. כל דף תוצאות חיפוש מראה לכם את דירוגו של דף מסוים בכל אחד מהאתרים, מאפשר לכם להצביע ולדרג את התוצאות, ומאפשר הוספה מהירה למועדפים. האתר גם מציע הרחבות ל-Firefox, אפשרויות חיפוש בשולחן העבודה, תוספות של Yahoo! ועוד.

AfterVote

אתר שמאפשר בחינם התקנת מונה כניסות והפקת דו"חות על כניסות לאתר.
לאחר תהליך רישום קצר יש להתקין בדף האתר את המונה בhtml או בjavascript.
site meter
כסף וקריירה
קהילה מקוונת שבה משקיעים יכולים להחליף טיפים (או מניות) ולדבר על כסף. האתר כולל מאפיינים של מעקב אחרי מניות, תוכן בלוגים איכותי וברוקרים וירטואליים על מנת לערוך עסקאות על הרשת. לוח אלקטרוני מראה את שוויים הכספי של עשרת המשתמשים הטובים ביותר.

BullPoo

מידע, הפניות ומחקר
אתר מהיר, חכם, ומדויק המאפשר לכם לדעת את משמעותה של מילה מסוימת במהירות האור

Ninjawords

בלוג שנכתב על קניות ברשת? כדאי להסתכל בתוך הקנקן. הבלוג הזה עמוס בטיפים מצוינים ועצות יעילות לכתיבה וכתיבת בלוגים ברשת.

Copyblogger

לאתר זה הועלו כמעט 7,500 גופנים על ידי משתמשים ברחבי העולם. אפשר פשוט לחפש גופנים לפי הקטגוריות הרשומות בחלקו העליון של כל עמוד, או על ידי חיפוש שם גופן ספציפי. רוב הגופנים האלו תואמים גם למחשבי PC וגם למחשבי מקינטוש

DaFont